Nová kolekce kopaček Adidas Turbocharge Pack

Adidas Turbocharge Pack je nová kolekce kopaček Adidas, ve které jsou zastoupena všechna sila (typy) kopaček Adidas. Adidas ACE, X, Messi i nové silo Adidas Copa. Základní balíček tvoří top modely z každého sila. Adidas ACE17+ Purecontrol, Adidas X16+ Purechaos, Adidas Messi 16+ Pureagility a Addias Copa 17. Samozřejmě k dostání jsou i další – nižší a levnější modely z každého sila, takže na své si přijde každý.

Hlavní barvou celé kolekce by měla být zelená, ale jak můžete vidět na obrázcích dole, ne všechny kopačky v kolekci jsou zelené. Bůh ví proč. Celá kolekce je tak trochu nesourodá a pokud by nám to chlapíci z Adidas neřekli , těžko bychom poznali, že kopačky patří do jedné kolekce. Ale buď jak buď, to není naše starost.

Po technické stránce nenabízí kopačky nic nového ani převratného a jsou to v podstatě klasické modely, které jsou prostě jen jinak vybarveny.

 

Kde koupit kopačky z kolekce Turbocharge

Některé kopačky seženete u vybraných prodejců i u nás. Dostupné modely najdete zde na Heurece.

Pokud byste si chtěli vybrat opravdu z vícero možností, doporučuji opět UNISPORT. (Návod jak nakoupit na Unisportstore je zde.)

 

Adidas ACE 17+ Purecontrol TurbochargeAdidas ACE 17+ Purecontrol Turbocharge
Adidas X 16+ Purechaos Turbocharge

Adidas X16+ Purechaos Turbocharge

 

Adidas Messi 16+ Pureagility TurbochargeAdidas Messi 16+ Pureagility Turbocharge

Adidas Copa 17.1 TurbochargeAdidas Copa 17.1 Turbocharge

 

 

 

 

 

 

 

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *