Game of Gold – speciální edice kopaček Nike Hypervenom Phantom

Game of Gold je speciální edice kopaček Niky Hypervenom Phantom 3. Není to limitovaná edice, to znamená že jich bude v prodeji “neomezené” množství. A je to edice, která se týká pouze kopaček Nike Hypervenom, to znamená, že ve stejných barvách nebudou i ostatní kolekce Tiempo, Magista a Mercurial tak, jak jsme běžně zvyklí. Možná škoda.

Jak se nám ke konci blíží letošní Liga mistrů a Evropská liga, každý gól v rozhodujících zápasech může znamenat zisk trofeje. Proto se Nike rozhodla, že vydá speciální edici kopačke Nike Hypervenom Phantom 3 Elite ve vyšší DF i nižší verzi (a samozřejmě také všechny nižší modely) v kombinaci černé a zlaté barvy. Právě zlatá barva by měla připomínat zisk trofejí v těchto nejlepších fotbalových soutěžích.

Nike Hypervenom Phantom 3 game of Gold

 

Kopačky z edice Game of Gold budou obouvat hvězdy současnosti jako Lewandowski, Rashford, Icardi nebo Cavani. Troufám si říct, že toto je jedno z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší, barevných provedení kopaček Nike Hypervenom Phantom 3. Za pravdu mi dávají i média, kde je tahle barevná kombinace fanoušky velice dobře přijímána.

Nike Hypervenom Phantom 3 game of Gold

 

Po technické stránce se kopačky ničím neliší od přechozích barevných provedení kopaček Nike Hypervenom Phantom 3. Rozdíl je tedy pouze v designu. Od předchozích provedení mají kopačky z edice Game of Gold na sobě hned několik změn. V přední části nenajdeme klasickou fajfku Nike, která je tentokrát umístěna na patě a to z obou stran. Místo téhle fajfky Nike najdeme vepředu drobnou zlatou texturu, která jen dokresluje celkově skvělý design.

 

Základní znaky

  • pevné Flywire provázky nabízející perfektní ukotvení
  • ponožka u kotníků je anatomicky tvarována pro lepší fit
  • Hyper-reactive podrážka je v přední části krásně flexibilní a přitom stabilní
  • textura na svršku kopačky napomáhá lepší střelbě
  • velice efektivní mix špuntů na podrážce pro dobrou manévrovatelnost i zrychlení
  • ACC technologie na svršku napomáhá lepší kontrole balonu za jakéhokoliv počasí

 

Jak se vám líbí tahle nová edice? Dejte vědět do komentů!

 

Zdroj obrázků: Unisport

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *