Golden Touch – limitovaná edice Tiempo Legend 10

Golden Touch je limitovaná edice, kterou Nike vydává jako poctu své nejdéle existující řadě kopaček Nike Tiempo. Limitka je vyvedená ve zlaté, modré, bílé a černé barvě a k dostání bude od 14.8.2023 ve vybraných obchodech.

Nejdéle fungující řada kopaček Nike

Jen málokteré kopačky se můžou pochlubit tak dlouhou životností jako má řada kopaček Nike Tiempo. Existuje nepřetržitě od roku 1984 a byly to právě kopačky Nike Tiempo, které vystřelily značku Nike do popředí v oblastí fotbalové obuvi.

V průběhu let se kopačky Tiempo vždycky dokázaly přizpůsobit zvyšujícím se nárokům hry a technologickému pokroku. To z nich dělá jedny z nejuniverzálnějších kopaček na trhu. I proto jim Nike teď skládá poctu touhle limitovanou edicí Golden Touch v kombinaci zlaté, modré, bílé a černé barvy.

Golden Touch

Zlatá barva zdobí znak Nike na bocích kopaček a přední část podrážky. Zadní část podrážky je ve třpytivé modré. Černá a bílá barva pak dokreslují celkově povedený design. Na patě je černá římská číslice X, která odkazuje jednak na 10. generaci kopaček Tiempo, a také na číslo 10, které nosili velikáni jako Ronaldinho nebo Totti. Ti v minulosti kopačky Nike Tiempo obouvali.

Zkus taky:
Nike Tiempo Legend 10 – nová generace, obrovská změna

Nová generace kopaček Nike Tiempo Legend 10, která dorazila na trh nedávno, má na svršku namísto klasické přírodní kůže nově syntetickou kůži Flytouch. Syntetická kůže je oproti přírodní kůži lehčí, pevnější, odolnější a nenatahuje do sebe tolik vody.

Kopačky Tiempo Legend 10 Golden Touch se objeví také na Mistrovství světa žen od čtvrtfinálové fáze. Stejně tak je uvidíme na nohách hráčů v nejvyšších patrech evropského fotbalu při startu nové sezóny 23/24.

Zkus taky:
Nike Tiempo Legend 10 Pro [RECENZE] – nejlepší model z nové generace

Tiempo Legend 10 Golden Touch je víc než jen bota. Je to symbol závazku společnosti Nike k dokonalosti, inovacím a tradici. Uctěním minulosti a zároveň přijetím budoucnosti vytvořila společnost Nike botu, která má výborné ohlasy u všech hráčů napříč soutěžemi. Kopačky Golden Touch oslavují zlatý odkaz fotbalu.

Zdroj videa: soccer.com

Ohodnoť článek.

Hodnocení 5 / 5. Hlasovalo: 8

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo