Adidas představila X Crazyfast – novou generaci rychlostních kopaček

Adidas X Crazyfast je nová generace rychlostních kopaček od adidas, která v porovnání s předchozí generací adidas X Speedportal nabízí hned několik vylepšení.

Už začátkem června dala adidas nakouknout pod pokličku a ukázala model adidas X Crazylight, který hodně napověděl o tom, jak bude nová generace rychlostních kopaček X Crazyfast vypadat.

Jaké modely jsou v nové generaci Crazyfast?

Začátkem července pak na pultech obchodů přistály první modely z nové generace adidas X Crazyfast. Dostupných je celkem 7 modelů seřazených od nejlepšího po nejméně dobrý:

adidas X Crazyfast+

Nejvyšší model s tkaničkami
adidas crazyfast +

Nejvyšší model označený + (plus) je teď trochu netradičně s tkaničkami (model plus býval vždycky bez tkaniček). Nabízí z celé řady absolutně to nejlepší. Řada technologických vychytávek především uvnitř a na svršku kopaček. Superlehké, supertenký a měkký syntetický svršek, samostatný jazyk, díky kterému je možné si lépe přitáhnout nebo povolit fit. Celkově pohodlné s minimální dobou na prošlápnutí.


adidas X Crazyfast.1 Laceless

Model první třídy bez tkaniček
adidas X Crazyfast .1 bez tkaniček

První třída, která je ve dvou provedeních – s tkaničkami a bez tkaniček. Obě provedení jsou kromě tkaniček v podstatě stejné. V porovnání s nejvyšším modelem mají oba modely všechny technologie stejné, ale například svršek je o něco málo tlustší a tužší, a i proto budou potřebovat trochu víc času na prošlápnutí. Jsou o něco málo těžší než model +. Celkově nejdou s ničím tak moc do extrému jako nejvyšší model +.


adidas X Crazyfast.1

Model první třídy s tkaničkami
adidas X Crazyfast .1

Model první třídy, který je více méně stejný jako model .2 Laceless, jen má tkaničky. RECENZE ZDE.


adidas X Crazyfast.2

Model druhé třídy s tkaničkami
adidas crazyfast.2

Druhá třída, která nabízí zase o něco levnější materiály a zpracování. Model, který je i díky tlustšímu a tužšímu svršku zaměřený více na pohodlí uvnitř kopačky, ochranu a lepší životnost. Je v nich trochu víc místa a jsou širší než vyšší modely. Uvnitř mají komfortnější vložku. Podrážka už je jen jednoduchá plastová bez technologických vychytávek, takže kopačky jsou už i znatelně těžší. I proto už ne tak úplně spadají do kategorie rychlostních, i když ten rychlostní nádech tam pořád je.


adidas X Crazyfast.3 Laceless

Model třetí třídy bez tkaniček
adidas crazyfast.3 bez tkaniček

Modely třetí třídy jsou opět ve dvou provedeních – s tkaničkami a bez. Kvalitou zase o něco horší model, i když v porovnání s modelem druhé třídy ne tak výrazně. Kopačky jsou zase o něco tužší, těžší s celkově tlustším svrškem. Mají pořád takový ten rychlostní nádech, ale zpracování je v mnohem víc relax a easy módu. Za tu cenu dobré kopačky, i když od nejvyššího modelu a modelů první třídy už jsou hodně vzdálené.


adidas X Crazyfast.3

Model třetí třídy s tkaničkami

Model třetí třídy, který je více méně stejný jako model .3 Laceless, jen má tkaničky.


adidas X Crazyfast.4

Model čtvrté třídy s tkaničkami
adidas crazyfast.3

Nejnižší čtvrtá třída, která má s nejvyšším modelem společný jen design, jinak prakticky vůbec nic. Jsou to kopačky buď pro nejmenší nebo pro opravdu hodně nenáročné, případně začínající nebo rekreační hráče. Levné materiály i zpracování. Těžší váha. Hodně volný střih.

Kde je koupíš?

Ty nejvyšší modely seženeš ve vybraných fotbalových speciálkách jako je například Sportfotbal, 11teamsports nebo v zahraničí na Unisportu. Nižší modely koupíš i v méně specializovaných sportovních prodejnách, jako je například Sportisimo.

11teamsports cz kupon
11teamsports.cz
Oblíbená česká fotbalová speciálka. V obchodě si můžeš vybrat z více barevných variant. Pro 5% extra slevu využij slevový kód TOPKOP.
zjisti cenu Do obchodu
TOPKOP
5% extra sleva
11teamsports.sk
Slovenská pobočka. Pro 5% extra slevu využij slevový kód TOPKOP.
zjisti cenu Do obchodu
TOPKOP
5% extra sleva
sportfotbal.cz logo
Sportfotbal.cz
Oblíbená česká fotbalová speciálka. Vybírat můžeš z více barevných variant.
zjisti cenu Do obchodu
Unisportstore.com
Přední evropská fotbalová speciálka s obrovským množstvím fotbalového vybavení.

Co přináší nová generace?

Řada adidas X byla vždycky rychlostní řada. Všechno se točí kolem super lehkého zpracování, a i proto patří kopačky z řady X mezi nejlehčí kopačky na trhu.

Nová generace Crazyfast nabízí oproti předchozí generaci zásadní přepracování svršku kopačky.

Svršek kopaček je u těch nejvyšších modelů nově na bázi čistě syntetického materiálu oproti synteticko-textilnímu materiálu u generace Speedportal, který byl tak troch tuhý a nepoddajný.

Co to znamená?

Svršek kopaček je teď tenčí, lehčí, flexibilnější a celkově lepší než u předchozí generace.

kopačky adidas Crazy Fast
Podle prvních ohlasů je nová generace Crazyfast opravdu velkým vylepšením předchozí generace Speedportal, a to hlavně v pohodlnosti a lepší flexibilitě.

Jsou nové kopačky Crazyfast pro tebe?

Chceš lehoučké kopačky, které těsně obejmou tvoje chodidlo a díky tenoučkému svršku dostaneš kontakt s balonem hodně „navostro“ bez zbytečných nesmyslů kolem? Pak jsou pro tebe jako dělané.

Které hvězdy budou kopačky obouvat?

hvězdy, které nosí kopačky adidas

Mezi fotbalové hvězdy, které budou kopačky adidas X Crazyfast obouvat, patří například Lionel Messi, Mohamed Salah, Karim Benzema, Marcelo a mnoho dalších.

Ohodnoť článek.

Hodnocení 4.9 / 5. Hlasovalo: 12

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo